Skriv kontrakt!
Onsdag 26. januar 2011Det er slett ikke alle som synes det er lystbetont å ta høyde for alle formaliteter og fylle ut de nødvendige skjemaer når man gjør en handel, men all erfaring viser at det er den beste måten å unngå konflikt på. Også i byggesaker.
Tøft for unge boligkjøpere
Onsdag 19. januar 2011Det har aldri vært enkelt for unge mennesker å komme inn i boligmarkedet, men det har sjelden vært vanskeligere enn nå.
God fart inn i nytt år
Onsdag 12. januar 2011Boligprisutviklingen i fjorårets siste måned tyder på at vi kan få en frisk start på utviklingen i boligprisene også i 2011, og vi blir ikke overrasket om Stavanger og Bergen også i år ligger helt i prisstigningstoppen.
Forbrukerne tror på 2011
Onsdag 05. januar 2011Norske forbrukere går inn i det nye året med optimisme, viser Opinions seneste måling av forbrukertilliten. Sammen med flere andre viktige parametere, underbygger det våre forventninger om at også 2011 vil bli et år med oppgang i boligprisene.